DTA-Technik
DTA-Technik
UDT
Serwis TT
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
urządzenia
markowe
akcesoria
firmowe
szkolenia
praktyczne
sklep firmowy

Kompresory

źródło mocy

Kompresory

CompAir: nowoczesne sprężarki i kompresory powietrza. CompAir to firma będąca światowym liderem w zakresie dostarczania nowoczesnych, wytrzymałych sprężarek i kompresorów powietrza o wysokiej jakości użytkowania. Ta marka, istnieje już ponad dwieście lat i dostępna jest również w Polsce.

CompAir – lider w produkcji sprężarek powietrza Kompresory CompAir cechują się nie tylko wysoką jakością i niskimi kosztami, ale również wielością wyboru. W naszej ofercie znajdą Państwo kompresor ciśnieniowy i przewoźny, sprężarki śrubowe, kompresor bezolejowy, sprężarki i kompresory śrubowe, łopatkowe, przewoźne, wysokociśnieniowe, osuszacze powietrza: osuszacze ziębnicze oraz osuszacze adsorpcyjne.

Dlaczego warto wybrać właśnie nasze sprężarki? Z pewnością interesuje Państwa to, aby kompresory i sprężarki były wydajne, ale też tanie w zakupie i w użytkowaniu. To możemy zapewnić. Warto jednak dodać, że CompAir produkuje sprężarki już od dwustu lat. Robiliśmy to w czasach, gdy energia elektryczna ludziom się jeszcze nie śniła. To właśnie nasza firma nadaje ton światowemu rynkowi sprężarek, wprowadza nowoczesne rozwiązania technologiczne i dba o to, aby Klienci z naszych produktów byli zawsze zadowoleni.

Kompresory przewoźne CompAir: specyfikacja Kompresory przewoźne, jakie znajdują się w ofercie naszej firmy, mają zakresy ciśnień, które w zależności od modelu wynoszą od 7 do 24 bar (101 do 350 psi). Taki zakres ciśnień sprężarek przewoźnych powinien zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników. Pełny asortyment kompresorów przewoźnych obejmuje ponad 30 modeli, do każdego zastosowania można dobrać model, od najmniejszego modelu jednoosiowego zasilającego jedno narzędzie pneumatyczne aż do innowacyjnego asortymentu sprężarek Turboscrew.

We wszystkich modelach sprężarek przewoźnych jest łatwy dostęp do obsługi i konserwacji, tablice obsługi są dobrze umieszczone, wystarczy podnieść pokrywy lub duże włazy. Z obsługą tych kompresorów jest w stanie poradzić sobie praktycznie każdy, również osoby nie mające wcześniej do czynienia z tego typu kompresorami. Kompresory i sprężarki przewoźne seria C Kompresor przewoźny i sprężarka Seria C dysponuje szerokim zakresem opcji, aby dostosować sprężarkę przewoźną do dokładnych wymagań użytkownika. Opcje obejmują regulowane drągi holownicze, wbudowane generatory A/C w pewnych modelach, dodatkową filtrację, wbudowane chłodnice międzystopniowe, smarownice narzędzi, światła drogowe, zwijarki węży pneumatycznych, jak również malowanie w kolorze wybranym przez klienta i oznakowania.

Agregat hydrauliczny BHA125/15
Agregat jest wymagany w przypadku systemów Bagela Powerflow, Multiflow i Miniflow.

Ciśnienie hydrauliczne: 125 bar.
Wydatek tłoczenia: 15 l/min.
Masa: 84 kg.

Moduł sterowania hydraulicznego
Za pomocą modułu sterowania hydraulicznego można regulować ciśnienie i prędkość. Obsługa łańcuchów danej wdmuchiwarki odbywa się za pomocą dźwigni ręcznej. Moduł sterowania hydraulicznego jest wymagany w przypadku systemów Bagela Powerflow, Multiflow i Miniflow.

Sprężarka Mobilair M 17/15
Przystosowana do obsługi systemów Miniflow i Microflow.

Ciśnienie powietrza maks. 15 bar.
Ilość powietrza: 1 m³/min.

CompAir typ C 95-12
Sprężarka przewoźna śrubowa.

Wydajność powietrza przy ciśnieniu roboczym 12,0 bar: 9,4 m³/min.
Wydajność powietrza przy ciśnieniu roboczym 10,0 bar: 10,0 m³/min.
Wydajność powietrza przy ciśnieniu roboczym 8,6 bar: 10,8 m³/min.
Zakres regulacji ciśnienia: 5-12 bar.
Silnik (turbo diesel): DEUTZ TCD4,1 L4.
Moc silnika: 90 kW.