DTA-Technik
DTA-Technik
UDT
Serwis TT
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
urządzenia
markowe
akcesoria
firmowe
szkolenia
praktyczne
sklep firmowy

O firmie

parę słów o nas

Szanowni Państwo

To już 20 lat wspólnie wiercimy, przeciskamy, wymieniamy rury i projektujemy skomplikowane zadania inżynierii bezwykopowej. Technologie bezwykopowe, budownictwo energetyczne i telekomunikacyjne oraz budownictwo i remonty dróg to dla nas naturalne środowisko, w którym poruszamy się sprawnie już od 1997 roku. Cieszymy się bardzo ze wspólnych sukcesów. Oprócz wielu pozytywnych opinii od Państwa, za które serdecznie dziękujemy nasze wysokie kompetencje techniczne potwierdzają również okresowe audyty przeprowadzane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Prezes Zarządu DTA-Technik Sp. z o.o.

mgr inż.
Tomasz Derwich

Spółka DTA-TECHNIK z siedzibą w Bachorzewie została założona w 2006 i akt ten był podsumowaniem wieloletniej współpracy obecnego Prezesa Spółki Tomasz Derwicha z fabryką TRACTO-TECHNIK GmbH & Co. KG z siedziba w Lennestadt Niemcy. Od tego czasu Spółka DTA-TECHNIK stała się głównym przedstawicielem niemieckiego producenta urządzeń do technologii bezwykopowych klasy premium w Polsce.

Fachowość, uczciwość biznesową, zaangażowanie i zaplecze techniczne Spółki zostały bardzo szybko zauważone przez innych wiodących producentów z branży i obecnie naszymi partnerami są również:

  • BAGELA Baumaschinen niemiecki producent wciągarek linowych, recyklerów do asfaltu oraz bardzo bogatej gamy urządzeń dla budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego,
  • PRIME-DRILLING Niemcy producent wielkogabarytowych wiertnic HDD,
  • BOHRTEC niemiecki producent wiertnic ślimakowych i mikrotunelowych.

Zaufali nam najlepsi producenci specjalistycznych urządzeń inżynieryjnych na świecie, instytucja Urzędu Dozoru Technicznego oraz setki naszych obecnych Klientów w Polsce i zagranicą. To zaufanie to nasz najcenniejszy dar, o który sumiennie dbamy codzienną pracą.
Zapraszamy do otwartych pytań w zakresie technologii bezwykopowych, budownictwa energetycznego i telekomunikacyjnego, urządzeń drogowych oraz wszystkich pokrewnych dziedzin. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, a przede wszystkim chcielibyśmy być Państwa partnerem w inwestycji.