DTA-Technik
DTA-Technik
UDT
Serwis TT
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
urządzenia
markowe
akcesoria
firmowe
szkolenia
praktyczne
sklep firmowy

Przyczepy kablowe

transport kabla na bębnach

Przyczepy kablowe

Przyczepy do kabli Bagela Przyczepy kablowe oraz pozostały asortyment wykonany jest z najwyższej klasy materiałów. Od samego początku przyczepy kablowe oraz pozostały asortyment marki Bagela GmbH były wyjątkowe dzięki nieustannej wymianie poglądów pomiędzy użytkownikami, a konstruktorami. Wszystkie innowacyjne rozwiązania opracowane przez zespół inżynierów niemieckiego producenta zostały opatentowane. No­wa­tor­skie roz­wią­za­nia tech­nicz­ne i najwyższa jakość pro­duk­tów ze zna­kiem Bagela spra­wia­ją, że grono zadowolonych klientów na całym świecie wciąż rośnie.

Stabilne parametry transportu Przyczepy kablowe wyposażone są w mechanizm wyrównujący w obrębie osi pozwala na redukcję wstrząsów i nacisków na osie również w przypadku ekstremalnych nierówności powierzchni jezdnych. Odznacza się stabilną jazdą, hamowaniem oraz małym naporem na pojazd ciągnący. Przyczepa odpięta od pojazdu ciągnącego, w stanie bez obciążenia daje się łatwo przemieszczać po utwardzonym podłożu poprzez przeniesienie ciężaru na oś tylną. BKT 23/27 z bębnem zwoju rury pustej. Komfortowy załadunek Załadunek przyczepy może dokonać samodzielnie 1 pracownik obsługi w każdych warunkach terenowych. Bęben wsuwany jest na pozycję przy pomocy ograniczników na osi a następnie umieszczany przy pomocy ramion unoszących pomiędzy osiami. Bez znaczenia jest przy tym fakt, które z ramion pierwsze pochwyci daną oś. BKT 60 z napędem obrotu bębna.

Wysoka rentowność eksploatacyjna przy wykorzystaniu przyczepy do innych celów W ramach eksploatacji przyczep do transportu kabli i rur często zachodzi potrzeba użycia ich do realizacji innych funkcji transportowych. Pojazdy transportowe BKT firmy Bagela można w sposób łatwy bez konieczności przezbrajania przystosować do transportu kontenerów o pojemności do 9 m³. Taka koncepcja konstrukcyjna pozwala na realizację we własnym zakresie zadań zaopatrzenia surowcowego na placach budowy, jak również zadań recyklingu surowców wtórnych, niezależnie od realizacji podstawowej funkcji, jaką jest technologia układania kabli na najwyższym poziomie technicznym.

Wyposażenie dodatkowe: – Agregat hydrauliczny napędzany silnikiem palindrome – Napęd bębna (tylko przy pomocy agregatu hydraulicznego) – Oświetlenie (tylko w połączeniu z błotnikami) – Błotniki – Dodatkowe kieszenie unoszące dla bębnów o śred. <1700mm

Wyposażenie seryjne: – Kółko wspornikowe – Dwa cylindry hydrauliczne, sterowane oddzielnie z centralnej pompy ręcznej – Oś stalowa o śred. 76mm z dwiema opaskami (zaciskami) unieruchamiającymi – Przyczepa dostarczona w postaci złożonych podzespołów – Hamulec ręczny