DTA-Technik
DTA-Technik
UDT
Serwis TT
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
urządzenia
markowe
akcesoria
firmowe
szkolenia
praktyczne
sklep firmowy

Komponenty płuczkowe

bezpieczeństwo i wydajność maszyn

Komponenty płuczkowe

Dostawa materiałów płuczkowych: w ramach swojej działalności DTA-TECHNIK obejmuje również dostawę szerokiej gamy komponentów płuczkowych. W związku z rozwojem sterowanych przewiertów HDD, poszerzono ofertę firmy o dział zajmujący się dystrybucją materiałów płuczkowych. Oferowane produkty to nie tylko innowacyjne rozwiązania, ale również gwarantowana jakość. Wszystkie materiały płuczkowe wykorzystywane podczas przewiertów są poddawane rygorystycznej kontroli jakości, aby sprostać  wymaganiom pomp bentonitowych określonych przez producentów wiertnic HDD.
Nasza oferta obejmuje:

  • materiały płuczkowe: bentonity, polimery oraz inne środki chemiczne niezbędne do przygotowania płuczki wiertniczej,
  • systemy do przygotowywania i oczyszczania płuczki wiertniczej,
  • serwisy: inżynierski, płuczkowy oraz kierunkowy, pomocne w fazie przygotowania projektu oraz jego realizacji dzięki optymalnemu doborowi płuczki wiertniczej,
  • szkolenia skierowane dla wykonawców instalacji w technologii kierunkowych przewiertów horyzontalnych.

Szkolenia: Instytut działający równolegle przy spółce DTA-TECHNIK w ramach swojej działalności przy współpracy z B.D.C Poland sp. z o.o. oraz Tracto-technik GmbH oferuje specjalistyczne szkolenia z zakresu płuczki wiertniczej dla operatorów wiertnic HDD. Podczas szkoleń odbywają się się praktyczne doświadczenia związane z przygotowaniem i kontrolą płuczki wiertniczej. Badane są parametry reologiczne w warunkach laboratoryjnych oraz wykonywane są pomiary polowe, istotne z punktu widzenia kontroli parametrów płynów wiertniczych wykonywanych w trakcie prowadzonych prac wiertniczych.