DTA-Technik
DTA-Technik
UDT
Serwis TT
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
+48 62 505 78 78 Pn - Pt 08:00 - 16:00 Bachorzew, ul. Graniczna 2 63-200 JAROCIN
urządzenia
markowe
akcesoria
firmowe
szkolenia
praktyczne
sklep firmowy

Serwis

fabryczny firmy TT
Serwis fabryczny TRACTO-TECHNIK GmbH w Polsce.

Niemiecka gwarancja jakości firmy TT

Dział serwisu DTA-TECHNIK jest zawsze do Państwa dyspozycji. Jesteśmy w stałym kontakcie z inżynierami producenta. Oferujemy szeroki wachlarz usług. Wykonujemy przeglądy maszyn, naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne oraz dostarczamy części zamienne. Dysponujemy własnym centrum szkoleniowym, w którym szkolimy Operatorów maszyn z zakresu podstawowej obsługi serwisowej i zasad bezpiecznej pracy. Posiadamy specjalistyczne oprogramowanie i wyposażenie serwisowym przy pomocy, którego możemy szybko zlokalizować usterkę i ją usunąć. Nasz samochód serwisowy jest zawsze gotowy do pracy w trybie pilnym.

Z naszego doświadczenia korzystają często również Klienci, którzy posiadają maszyny innych marek. Zaletą maszyn TRACTO-TECHNIK jest to, że zostały zaprojek­towane tak, żeby w dużej mierze można je było serwisować we własnym zakresie. Jest to ściśle związane z faktem, iż są to specjalistyczne maszyny budowlane i zdarza się, że usterkę trzeba usunąć w warunkach niemalże bojowych. Ponieważ fabryka TRACTO-TECHNIK jest oddalona niespełna 250km od granicy Polski (zakład w Lutzen), wszystkie części eksploata­cyjne, zamienne oraz osprzęt do maszyn w nagłych przypadkach możemy dostarczyć w ciągu 24 lub 48 godzin.

TRACTO-TECHNIK GmbH kooperuje jedynie z najlepszymi, sprawdzonymi producentami, głównie europejskimi, dzięki czemu zapewniona jest najwyższa jakość i stały dostęp do części eksploatacyjnych i zamiennych. Jako jeden z nielicznych producentów maszyn TT do tej pory nie przeniósł swojej produkcji na tańsze rynki azjatyckie, ponieważ wysoka jakość zawsze była dla nas najważniejsza. Doceniają to też nasz Klienci, którym w tym miejscu serdecznie dziękujemy. TRACTO-TECHNIK GmbH to 100% najwyższej technologii i jakości.